اخبار پزشکیزیبایی - آرایشی

معرفی متخصص برتر زیبایی و جراحی بینی در شیراز ۱۴۰۲ به انتخاب دانشنامه پرشین دکتر

اطمینان از یافتن یک متخصص جراحی بینی خوب برای رینوپلاستی ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. به منظور اطمینان از خشنودی و رضایت از نتیجه درمان ، در پایان پروسه جراحی خود ، باید جراحی را بیابید که از مهارت بالایی برخوردار بوده و قابل اعتماد باشد. به خاطر داشته باشید ، که شما قرار است موفقیت جراحی رینوپلاستی خود را به دستان او بسپارید.

چه فاکتوری هایی در خوب معرفی شدن یک جراح بینی تاثیر گذار است؟

به منظور دستیابی به بهترین نتیجه از فرایند عمل و کسب نتایج مطلوب ، باید یک دکتر رینوپلاستی بسیار معتبر را بیابید. یک  دکتر پلاستیک بینی  ایده آل ، دارای تجربه زیاد در انجام روند رینوپلاستی بوده و عکس های بیماران قبلی خود را ، برای کمک به شما در قضاوت درباره کار او و بعنوان شاخصی برای تعیین سطح مهارت خود ، در اختیار شما قرار می دهد. به خاطر داشته باشید رینوپلاستی یک جراحی پیچیده بوده ، و به درجه مهارت و نگاه هنرمندانه سطح بالایی نیاز دارد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله مزوتراپی صورت چه فواید و کاربردی دارد را بخوانید.

بهترین جراح بینی نه تنها باید از نظر پزشکی صاحب تجربه باشد ، بلکه باید بتواند به شکلی موفقیت آمیز نتیجه آن را به تصویر بکشد. جراح پلاستیک خوب باید قادر باشد ، توضیحات جامع را در خصوص جراحی شکل دهی مجدد بینی و روند اجرای آن ، در اختیار بیمار خود قرار دهد. مهمتر از همه اینکه ، صرفنظر از تجربه و مهارت ، یک دکتر بینی خوب باید نسبت به سلامت بیمار خود متعهد عمل کند.

جالب و آموزنده  لیزر کربن چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟ + بررسی پاکسازی و لایه برداری پوست با لیزر کربن

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

انتخاب جراح دماغ  اولین و مهم‌ ترین مرحله قبل از جراحی دماغ است. در واقع، برای دسترسی به نتیجه رضایت‌ بخش، انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی اهمیت زیادی دارد. ازآنجا که این نوع جراحی یک عمل اورژانسی به‌ شمار نمی‌آید در نتیجه برای انتخاب جراح رینوپلاستی ، بیشترین وقت را بگذارید و به‌خوبی تحقیق کنید. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ژل پروفایلو چیست را بخوانید.

 • از دوستان، نزدیکان، آشنایان، اقوام درباره دکتر زیبایی بینی خوب تحقیق کنید.
 • اسامی جراحان بینی را یادداشت و برای کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک با مراکز زیبایی آنان مراجعه کنید.
 • پس از مراجعه با بیماران وی درباره نتیجه جراحی دماغ شان صحبت کنید.
 • از پرسنل درباره اخلاق کاری دکتر رینوپلاستی مورد نظر تحقیق کنید.
 • برای آشنایی بیشتر با جراح پلاستیک بینی و جراحی های بینی و تکنیک های انجام آن با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
 • سعی کنید در جلسه مشاوره تمامی اهداف خود از انجام جراحی را برای دکتر بینی شرح دهید.

افرادی که قصد انجام این جراحی زیبایی را دارند به دلیل نتایج غیر قابل بازگشتی که جراحی بر جای می گذارد باید در انتخاب پزشک دقت کنند. انتخاب بهترین جراح بینی در نتیجه عمل تاثیر مثبت و مستقیمی دارد به گونه ای که اگر دکتر پلاستیک بینی انتخاب شده تجربه و تبحر لازم برای انجام عمل زیبایی بینی را نداشته باشد افراد نمی توانند از نتایج ایده آلی بهره مند شوند.

همچنین در نظر داشته باشید علم، مهارت و تجربه هر متخصص بینی مهم‌ ترین فاکتور در انتخاب بهترین دکتر بینی است. یک دکتر بینی خوب باید با علم زیبایی‌شناسی بیشترین تأثیر مثبت را روی بینی بگذارد. انتخاب جراح دماغ  که او را میشناسید و به وی اعتماد دارید بسیار مهم است. برای انتخاب جراح رینوپلاستی خوب شما می باید چندین سوال در جلسه مشاوره از او بپرسید:

 • هزینه عمل های بینی
 • طول دوره بهبود
 • مراقبت های قبل و بعد از عمل
 • زمان مورد نیاز برای استراحت بعد از جراحی
 • تجربیات و جراحی های بینی مشابه که بهترین جراح بینی انجام داده که این شامل دیدن عکسهای قبل و بعد از عمل می شود.
جالب و آموزنده  سیر تا پیاز سنگ کیسه صفرا

دکتر وحید عین آبادی

جناب آقای دکتر وحید عین آبادی متخصص جراح عمومی و جراح زیبایی در شیراز هستند. ایشان دوره‌ پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و شیراز گذراندند و هم‌اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک از کشور فرانسه هستند. دکتر عین آبادی تاکنون بالغ بر ۱۵ هزار عمل جراحی زیبایی موفق را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند و هم‌اکنون در شهر شیراز پذیرای مراجعین خود هستند.

متخصص برتر زیبایی و جراحی بینی
آدرسفارس، شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان صدف طبقه, ۲
شماره تماس۰۷۱ ۳۲۳۳ ۷۳۳۸

دکتر لیلا اسدپور

خانم دکتر لیلا اسدپور جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در شیراز و داراب هستند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی، انواع جراحی‌های درمانی مربوط به بینی و صورت را نیز انجام می‌دهند.

بخشی از خدمات ایشان عبارتند از:
– جراحی بینی
– انواع جراحی‌های سر و گردن
– جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
– تزریق ژل و بوتاکس

آدرسشیراز، خیابان معالی آباد، نبش خیابان دوستان، پاساژ الوند، قسمت اداری، طبقه ۴، واحد ۴۰۱
شماره تماس۰۹۱۷۷۹۷۹۱۱۴

دکتر داریوش ساریخانی

دکتر داریوش ساریخانی متخصص گوش حلق بینی و از جراحان زیبایی بینی در شیراز هستند که سالانه بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی موفق در کارنامه خود دارد.ایشان پس از طی دوره ابتدایی و متوسطه، وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و پس از طی دوره عمومی، در همان دانشگاه در رشته گوش حلق بینی مدرک تخصصی خود را دریافت کردند.

آدرسآدرس مطب شیراز: شیراز ، قدوسی غربی ، روبروی کوچه ی ۱۸ ، ساختمان آنا طبقه ۲
شماره تماس۰۷۱۳۶۳۲۹۱۴۱

دکتر خسرو برخورداری

جناب آقای دکتر خسرو برخورداری متخصص گوش، حلق و بینی و همچنین جراحی پلاستیک صورت در شهر شیراز هستند. ایشان تاکنون نمونه جراحی‌های زیبایی موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند و علاوه بر جراحی بینی در سایر زمینه جراحی‌های صورت مانند لیفت اندوسکوپیک، لیفت شقیقه و صورت نیز مشغول خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

 جراحی بینی
آدرسشیراز، فرهنگ شهر-بعد از کوچه۳۶-ساختمان طبیعت-بلوکA-طبقه ۳-واحد ۴۸
شماره تماس۳۶۳۲۹۳۳۵

دکتر رشته احمدی

دکتر محمد کاظم رشته احمدی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی در شیراز هستند. ایشان عمل‌های زیبایی موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود گنجانده‌اند.

 جراحی بینی
آدرسشیراز، خیابان زند، نبش صورتگر، ساختمان کیمیا طبقه ۵، واحد ۳
شماره تماس۰۷۱۳۲۳۳۹۲۱۷

سخن پایانی

ما با جستجو در فضای وب و با توجه به نظر کاربران لیستی از متخصص برتر زیبایی و جراحی بینی را برای شما عزیزان ارائه دادیم. اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه داشتید می‌توانید نظر خود را در کامنت همین مقاله بنویسید. شما عزیزان می‌توانید پیشنهادات خود را با بخش مدیریت سایت به اشتراک بگذارید.

جالب و آموزنده  آیا سرگیجه از علائم دیسک گردن است؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا