اخبار دندانپزشکی

ایمپلنت دندان

ایمپلنت جایگزین مصنوعی دندان است که امروزه به عنوان درمان استاندارد برای پر کردن جای خالی دندان ها در نظر گرفته میشود، ایمپلنت دندان یک میله کوچک پیچی شکل است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک فرو میرود تا به استخوان اطراف جوش خورده و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود. در واقع پایه ایمپلنت  به عنوان ریشه دندان عمل میکند و روکش دندان به عنوان تاج. بنابراین نیازی به تکیه بر دندان­های اطراف ندارد و در داخل استخوان فک  ثابت میماند.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز کارت

قیمت ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان یکی از  رایج ترین و البته گران ترین روش های دندانپزشکی است. ایمپلنت های متفاوتی در جهان وجود دارد که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. چون هزینه کاشت ایمپلنت در مراحل مختلف درمان انجام میشود.

ایمپلنت دندان با تخفیف

در صورت نیاز به روش های اضافی مانند پیوند استخوان یا ترمیم لثه، قیمت خدمات ایمپلنت افزایش پیدا میکند. خبر خوب اینکه شما با داشتن مهراز کارت میتوانید از  تخفیف ۳۰% برای خدمات ایمپلنت دندان استفاده کنید.

قیمت ایمپلنت دندان با کارت پزشکی مهراز در سال جدید

ایمپلنت دندان اقساطی

طرح اقساطی شرایطی است که بازپرداخت هزینه کاشت دندان در یک دوره زمانی مشخص تا زمان پرداخت کامل اجرا میشود. بنابراین بیماری که به دنبال استفاده از خدمات کاشت دندان است این امکان را دارد که هزینه های درمان را به صورت اقساط ماهانه پرداخت نماید. شما با داشتن مهراز کارت میتوانید به صورت اقساطی از خدمات ایمپلنت دندان بهره ببرید.

جالب و آموزنده  ارتودنسی متحرک چیست؟ + معرفی انواع روش های ارتودنسی متحرک + هزینه ارتودنسی در سال 1403

ایمپلنت  دندان ارزان

شاید شما هم جز افرادی باشید که ایمپلنت دندان را برای جایگزینی دندان از دست رفته خود انتخاب نموده اید. اما بعد از مشاهده قیمت ها به دلیل داشتن هزینه ای بالا از انجام آن صرف  نظر کرده اید. یکی از مهم ترین مواردی که میتواند به کاهش هزینه این درمان به شما کمک کند این است که در  ابتدا یک متخصص ایمپلنت خوب انتخاب کنید. در غیر این صورت یک فرد غیر مجرب می تواند عوارضی را در حین و یا بعد از درمان برای شما ایجاد کرده که به دنبال درمان های دشوارتر میتواند هزینه های مضاعفی را برای شما داشته باشد.

ایمپلنت دندان ارزان یا اقساطی با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه

سوال پر تکراری که افراد میپرسند این است که ایمپلنت دندان با بیمه انجام میشود یا خیر ؟ و قیمت ایمپلنت با بیمه چقدر است؟

در ابتدا باید بگوییم که بله ایمپلنت دندان با بیمه انجام میشود. اما به دلیل قیمت بالا و نوسانات زیاد، کمتر بیمه ای این خدمات را پوشش میدهد. ولی کارت پزشکی مهراز این امکان را به شما میدهد تا با کاهش هزینه ۳۰ درصدی توسط جراح و متخصص ایمپلنت، این خدمات را با کیفیت بالا و ضمانت ماندگاری دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا