اخبار پزشکی

بهترین موسسه برای قبولی پزشکی در کنکور ۱۴۰۲

کنکور را می‌توان مهمترین و سرنوشت سازترین مرحله ی زندگی هر دانش آموزی در نظر گرفت. کنکور می تواند مشخص کند که شما در چه رشته و دانشگاهی امکان تحصیل دارید و آینده خود را در کجا می سازید. در سال های اخیر برای موفقیت در این آزمون، بسیاری از داوطلبان کنکور، در دوره های آموزشی و مشاوره ای و رفع اشکال در موسسات و آموزشگاه ها شرکت می کنند.

اکثر موسسات کنکور و نیز آموزشگاه ها و مدارسی که توجه ویژه ای به کنکور دارند فقط در یک یا دو درس از دبیرانی که صاحب اسم و رسم هستند در تبلیغات خود استفاده می کنند تا داوطلبان کنکوری را جذب کنند و در سایر دروس از دبیران معمولی استفاده می کنند اما موسسه حس خوب قبولی به عنوان متمایزترین موسسه کنکوری، تنها مجموعه آموزشی ایران است که تیم خود را متشکل از مربیان، مدرسان و متخصصانی قرار داده است که خود این مسیر موفقیت را گذرانده و در سال های اخیر، هر ساله چندین رتبه ی برتر تحویل دانشگاه ها داده است و صرفا از چهره های تبلیغاتی استفاده نمی کند.

اینجاست که دانش آموز کنکوری خود را وسط کارزاری می بیند که موسسات و آموزشگاه های مختلفی اقدام به تبلیغات میکنند. خب در این شرایط انتخاب شما چیست؟ به حرف کدام یک اعتماد میکنید؟

کدام موسسه بهترین خدمات را برای قبولی در رشته و دانشگاه های دلخواه شما ارائه می‌کند؟

بهترین موسسه کنکوری برای قبولی در رشته پزشکی کدام است؟

سال کنکور فقط درس خواندن کافی نیست. یعنی اینکه فقط با داشتن یک برنامه هفتگی امکان موفقیت وجود ندارد. در سال کنکور ممکن است بعضی روزها شرایط سخت بشود. یعنی حس ناامیدی، بی‌برنامگی و خستگی در شما به وجود بیاید و اصطلاحا کم بیاورید. پس یادتان باشد در سال کنکور همراهی روح، جسم و ذهن را با هم لازم دارید. موسسه حس خوب قبولی به عنوان بهترین موسسه کنکوری ایران، در طرح باشگاه کهکشانی ها به همه ی این موارد فکر کرده و برای آن برنامه ریزی کرده است. یعنی تا رسیدن به حس خوب قبولی همراه کنکوری هاست.

جالب و آموزنده  برای درمان فتق دیافراگم به چه دکتری مراجعه کنیم؟ + معرفی بهترین دکتر های فتق دیافراگم

اگر به بررسی رتبه های برتر کنکور پزشکی کنکور تجربی و کنکور ریاضی بپردازیم به وضوح مشاهده می‌کنیم که افراد موفق برای رسیدن به این موفقیت، از برنامه ریزی منسجم و خدمات حرفه ای برخوردار بوده اند و برخلاف آن چیزی که در برخی از رسانه های عمومی گفته می شود، دانش آموزان برتر، علاوه بر آنکه هوش و استعداد بالایی دارند اصولاً افرادی هستند که مورد توجه خانواده هایشان بوده و با برنامه ریزی ویژه و خاصی که خانواده های ایشان در سال‌ کنکور برای ایشان انجام داده‌اند به موفقیت رسیده اند.

تیم حس خوب قبولی با ۱۱ سال سابقه در زمینه‌ی خدمات کنکور، از برگزاری پانسیون مطالعاتی VIP تا رفع اشکالات درسی، متمایزترین خدمات کنکور را ارائه می‌دهد. اکنون با توجه به نیازسنجی‌هایی که در این ۱۱ سال تجربه و کار با دانش‌آموزان و خانواده های ایشان صورت گرفته است، متوجه خلأهای زیادی در خدمات موسسات شده است. با توجه به کمبودهای موجود اقدام به طراحی دوره‌ی وی‌آی‌پی کنکور با عناون باشگاه کهکشانی ها کرده است.

دوره‌ی باشگاه کهکشانی ها شامل ده خدمت متمایز و حرفه ای است که در ادامه به آن اشاره شده است:

اول از همه اینکه ”مشاورین و برنامه‌ریزان” خدماتی که ارائه می‌دهند را بر اساس تحلیل آزمون‌های فردی‌ای که از داوطلب گرفته خواهد شد، طراحی میکنند که در نوع خود به آن توجه نمی‌شد. اکنون داوطلب به شیوه‌ کوچینگ تحصیلی و با بررسی دیتاهایی که از عملکرد وی دریافت می‌شود، برای ایشان برنامه سازی و برنامه ریزی می‌شود.

یک پل ارتباطی بین مشاورین و داوطلب وجود دارد که به آن “لیدر” گفته می‌شود. لیدر همان پیگیر و پشتیبان داوطلب خواهد بود و مثل سایه همپای قدم‌های داوطلب است.

جالب و آموزنده  علت سردرد در جلوی سر چیست؟

برای اینکه داوطلب استرس اشکالات درسی‌ خود را نداشته باشد، برای هر داوطلب ۸ نفر راهبر علمی، برای ۸ تا درس قرار داده شده است تا هرگونه اشکال درسی داوطلب را رفع کرده و نیز مشاوره تخصصی درس خود را در اختیار وی قرار دهد.

علاوه بر راهبران علمی، هر داوطلب یک روان شناس، یک متخصص تغذیه و یک مربی ورزش دارد تا به موضوعات روحی، جسمی و تغذیه ای داوطلب رسیدگی کند. این ۳ فرد بر خلاف نظر کار نابلدان حوزه کنکور، به افزایش بازدهی و کیفیت و کمیت مطالعه داوطلب کمک بسیاری می‌کنند.

هر داوطلب برای اینکه در جریان روند پیشرفت خود باشد، “آزمون های مکمل” برای وی طراحی می‌شود که مثل قرص مکمل بر حسب نیازِ داوطلب میتواند روزانه، شبانه یا ماهانه باشد.

و نیز بسته انگیزشی حس خوب قبولی که به عنوان سورپرایز به داوطلب اهدا می‌شود و در بالا بردن سطح انگیزش وی بسیار موثر است.

ضمنا برای موضوعات مشاوره ای و آموزشی و انگیزشی مورد نیاز داوطلب نیز به صورت ماهانه، کارگاه های آنلاین تدارک دیده شده است.

و در نهایت موسسه حس خوب قبولی برنامه‌ی ویژه ای برای انتخاب رشته هدفمند دارد.

قطعاً هیچ موفقیتی تصادفی نیست و برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی خوبی داشت و از افراد صاحب سبک و مسلط به موضوعات روز کنکور بهره برد.

اکنون موسسه حس خوب قبولی با طرح باشگاه کهکشانی ها بهترین و متفاوت ترین خدمات را به دانش آموزان کشورمان ارائه می‌دهد تا بدون هیچ استرس و دغدغه ای، هر نیازی که در سال کنکور دارند را برطرف کرده و فقط با تلاش و همت خود و در مسیری که در باشگاه کهکشانی ها برایشان تعریف می‌شود به رشته و دانشگاه مدنظر خود برسند.

جالب و آموزنده  معرفی انواع سردرد ها + بررسی علت های آنها

اکنون برای آشنایی هرچه بیشتر شما با بهترین موسسه کنکوری ایران و عضویت در باشگاه کهکشانی ها می توانید از طریق آدرس سایت موسسه حس خوب قبولی به نشانی https://www.heseghabooli.com/ اطلاعات تکمیلی را دریافت کرده و خود را در جمع بهترین های کنکور ۱۴۰۲ ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا